YPS Şehit Bager Misilleme Timi’nden eylemler

0
179

YPS Şehit Bager Tolhildan Misilleme Timi Nusaybin’de uyuşturucu satıcısı olan Serhat Aslan’a yönelik uyarı amaçlı ve İstanbul’da AKP çalışanı bir şahsa karşı eylem gerçekleştirdiğini duyurdu.

Misilleme Timi bu eylemlerin Uluslararası komployar karşı ve bunun karşısındaki direnişe destek amaçlı gerçekleştirdiklerini belirtti.

Eylemlere dair Misilleme Timi’nin açıklaması şu şekilde:

“-6 Ekim’de Nusaybin’de uyuşturucu satıcısı olan Serhat Aslan’ın evine dönük üyelerimiz uyarı amaçlı el yapımı bomba ile eylem gerçekleştirdi. Serhat Aslan adındaki kişi  Nusaybin’de uyuşturucu trafiğini yürütenlerden biridir. Aynı zamanda Osmanlı ocakları üyesidir. Uyarımızın dikkate alınmaması halinde doğrudan kendisini hedef alacağımız bilinmelidir.

23 Ağustos tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bir AKP  çalışanı şahıs cezalandırıldı. Ayrıntılı bilgilerin bize ulaşması halinde kamuoyu ile paylaşacağız.

Bu eylemler 9 Ekim komplosuna karşı ve İmralı’da, Kürdistan’da, dünyanın her yerinde gelişen direnişe destek amaçlı gerçekleştirilmiştir. Bu temelde başta Kürt gençleri ve kadınları olmak üzere herkesi mücadeleyi daha fazla yükseltmeye çağırıyoruz.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here