HBDH Milisleri uyuşturucu satıcılarını hedefledi

0
133

Halkların Birleşik Devrim Hareketi (HBDH) Ulaş Bayraktaroğlu Milisleri, Van’da uyuşturucu çetesine dönük eylem düzenledi.

Eyleme ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “4 Mayıs günü Van’ın Edremit ilçesinde saat 22.00 sıralarında uyuşturucu tacirlerine yönelik eylem gerçekleştirdik. El yapımı patlayıcı kullandığımız eylemde 4 uyuşturucu taciri yaralandı. Milis birimimiz eylem alanından başarılı bir şekilde uzaklaştı” denildi.

‘DEVLET UYUŞTURUCU ÇETESİNİN ÖNÜNÜ AÇIYOR’

Açıklamada şunlar da belirtildi:

“Bu çete, ilçemizde tüm gençleri, çocukları zehirleyen ekiptir. Faşist devlet, gençlerimizi uyuşturucu batağına çekerek halkımızın özgürlük mücadelesinden geri tutmak için bu çetelerin bizzat önünü açmaktadır. Gençlerimizi, çocuklarımızı uyuşturucu ağına düşüren, çürüten bu uyuşturucu çetelerine, bu toplum düşmanı asalaklara asla göz açtırmayacağız!

Gençlerimizi halkımızın özgürlük mücadelesi saflarına çağırıyoruz. Bu bataklığa, bu tuzağa düşmeyin. Gelin, HBDH milislerine katılın!

Faşizme karşı mücadelede devrimci önder Ulaş Bayraktaroğlu olmaya, birleşik devrimci savaşa katılmaya çağırıyoruz! Çürümeye, yozlaşmaya karşı özgürlük saflarına!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here