HBDH Atakan Mahir milisleri Amed’de eylem gerçekleştirdi

0
127

HBDH Atakan Mahir Milisleri tarafından yapılan açıklamada “bizzat polis okulunun dibinde yuvalanan işbirlikçi uyuşturucu tacirinin işyerine parça tesirli bomba ile eylem düzenledi” denildi.

Açıklamada eylemin ayrıntılarına ilişkin şu bilgiler verildi: “  Amed-Bağlar’da, İskanevleri Polis Okulu yakınındaki çay ocağı, 9 Ağustos tarihinde milislerimiz tarafından bombalandı. Çevrede “Çaycı Mehmet” olarak bilinen uyuşturucu taciri işbirlikçi şahıs, bizzat polisin kanatları altında faaliyet yürütmekte, gençlerimizi tuzağına düşürmekte, zehirlemekte, onları ajanlaştırmaya çalışmaktadır. Çay ocağının bizzat polis okulunun dibinde oluşu, bu zehir ticaretinin asıl yürütücülerinin kimler olduğunu gösteriyor.

Faşist devletin gölgesi altında hareket eden bu faşist işbirlikçi unsur, kendini dokunulmaz sanıyordu. Milislerimiz, halka karşı suç işleyen hiç kimsenin cezasız kalmayacağını göstermek için bu zehir yuvasını bombaladı. Düşmanın burnunun dibindeki başarılı eylemin ardından milislerimiz planlandığı gibi güvenli bir şekilde bölgeden ayrılmışlardır.

İşbirlikçilere, uyuşturucu tacirlerine, gençlerimizi zehirleyenlere göz açtırmayacağız!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here