‘Yurtseverim diyen herkesi intikam için harekete geçmeye çağırıyoruz’

0
97

Ateşin Çocukları İnsiyatifi, 11.06.2023 tarihinde Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Arslanbey organize sanayi bölgesi’nde bir geri dönüşüm fabrikasını ateşe verdiklerini, 22.06.2023 tarihinde Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Ertuğrul Gazi mahallesi’nde bir geri dönüşüm fabrikasını ateşe verdiklerini, 24.06.2023 tarihinde Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi organize sanayi bölgesi’nde bir geri dönüşüm fabrikasını ateşe verdiklerini, 30.06.2023 tarihinde Edirne’nin Keşan ilçesinde bir buğday arazisini ateşe verip faşistlere ait 100 dönümlük buğdayı kül ettiklerini duyurdu.

Açıklamanın devamı şu şekildedir:

Faşist Türklüğü vurmak için Kürd’ün engel tanımaz aklını çalıştırarak dron ve çakmak ile fabrikaları yakanları kutluyoruz. Düşmanın dağlarımıza kimyasal ve bomba yağdıran uçak ve Sihalarına karşı bizlerde şehirlerine havadan ateş yağdıracağız. Düşmanın aldığı tüm tedbirler intikam ve vatan aşkı karşısında basit engellerdir. Bahanelere sığınanlardan değil, çare üreten direnişçilerimizin kardeşleri olarak faşizme kan kusturacağız.

Hiçbir yerden beklenti içerisine girmeyerek inisiyatifin bilinç ve eylem hareketi olduğunu bilerek harekete geçen, Tekirdağdan Sakarya’ya kadar, Mersin’den İstanbula kadar, edirneden Samsun’a oradanda Kocaeliye kadar düşmanı çökertmek için kesintiz bir biçimde yakıp yıkarak bu düşmana diz çöktürmek için ahd etmiş kadın, erkek, genç ve yaşlıları Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak selamlıyoruz. Yurtseverim diyen herkesi intikam için harekete geçmeye çağırıyoruz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here